Arduino Mega PRO

Neohodnotené
 
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Jednotková cena €15,60 / 1 ks
€15,60
€13 bez DPH
   
Kód tovaru 357
Kategória Arduino
 

Rovnaká verzia dosky s funkciami ako  Arduino Mega. Doska obsahuje čip ATMega2560 a prevodník CH340G. Taktiež obsahuje tlačidlo RESET a 5V regulátor. USB konektor umožňuje programovanie a napájanie dosky.

Ak potrebujete tvoriť zložitých robotov odporúčame Arduino Mega. Narozdiel od UNO má väčšiu pamäť a viac vstupov a výstupov. Vedľa pinov AREF pridáva aj SDA a SCL piny.  Taktiež sa tu nachádzajú aj dva nové piny vedľa RESET pinu. Pin IOREF umožňuje shieldom prispôsobiť napätie prichádzajúce z dosky. Druhý pin, ktorý slúži na využitie v budúcnosti je nepripojený.

Na použitie tejto dosky je potrebné si stiahnuť prostredie Arduino IDE z oficiálnej Arduino stránky. Link TU. Váš operačný systém nemusí rozoznať zapojené zariadenie, v takomto prípade doinštalujte driver CH340G. Ponúkame vám aj  klasickú verziu s prevodníkom 16U2. Na bežné používanie (programovanie cez PC) je rovnaký s bežnou verziu, rozdiel je v zložitejšej káblovej komunikácií medzi vývojovými doskami a pri vytváraní komunikačného kanála medzi PC a Arduino Mega..

 

Čip:
Typ: ATmega2560
Prevodník: CH340G
Frekvencia: 16 MHz
Pamäť: 256KB (8 použité bootloaderom)
SRAM: 8 kB
EEPROM: 4 kB

Vstupy a výstupy:
54 digitálnych vstupov/výstupov
16 analógový vstupov

Balenie neobsahuje pripojovací kábel microUSB k počítaču!

Hmotnosť 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: